Ozonsuz Su Ne Anlama Gelir?
Ozonsuz Su Ne Anlama Gelir 15-05-2023

Su hayatımızda önemli bir yere sahiptir. Bunun sebebi ise en temel ihtiyacımız olmasıdır. Hijyenden, beslenmeye kadar birden fazla alanda sıklıkla kullanılmaktadır. Suyu gıda olarak kullandığımız zamanlarda suyun temiz ve saf olması bizim için çok önemlidir. Temel gıda besinimiz olan suyun, ozonsuz su olması da büyük risk taşımaktadır. Bunun başlıca sebebi ise suyun içerisinde bulundurmuş olduğu klorun insan sağlığına karşı büyük ölçüde zararı bulunmasıdır. Buna ek olarak suların çıkarılma, taşınma, muhafaza edilme ve paketleme gibi işlerden kaynaklanan mikrop ve bakteri gibi zararlı maddeler ürer. Suyun kirlenmesi ve mikroplara maruz kalması suyun saflığı ve temizliği açısından büyük bir tehdit olarak karşımıza çıkar. Bundan dolayı tüketeceğiniz suların temiz ve sağlıklı olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer dikkatsiz bir biçimde bu tarz kirlenmeye maruz kalmış olan suları tüketirseniz ciddi sağlık sorunları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bundan dolayı sularınızın dezenfekte edilmesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Ozon ise dezenfekte için en önemli madde olarak tercih edilmektedir.

Ozon Desteği

 Size sunulan bu hizmet ile sularınızda rahat bir içime kavuşacaksınız. Rainsoft, ozonlu dezenfekte mutfak bataryasında kullanmış olduğu teknikler ve sertifikalı ozon maddesi ile sizlere son dereceli kaliteli bir su sunar. Sizler de ozonsuz su konusunda önlem almak için evlerinizde Rainsoft ozonlu dezenfekte mutfak bataryası kullanarak daha sağlıklı ve temiz bir suya sahip olabilirsiniz. Doğru bir seçim yaparak Rainsoft ozonlu dezenfekte mutfak bataryasının kalitesinden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Evinizde, iş yerinizde ve villalarınızda rahat, güvenilir bir şekilde bu bataryaları kullanabilirsiniz. Bu sayede daha kaliteli bir su içerek daha sağlıklı bir hayat yaşarsınız. Ozonsuz su içinde yer alan mikropların insan sağlığına olan zararı çoktur. Çoğu kişi için görmezden gelinen bu durum aslında çok ciddi sorunlara yol açar. O yüzden ozonsuz su konusunda gerekli olan tüm önemleri almanızda fayda vardır.

Hangi Su Arıtma Cihazı Tavsiye?

Su içmek insanın temel ihtiyaçlarındandır. Bundan dolayı son derece önemli bir yere sahiptir. Artan çevre sorunları ve hızla gelişen sanayileşmeyle beraber sularımız daha çok kirlenmektedir. Bundan dolayı temiz ve sağlıklı bir su içmek için yapmanız gereken en önemli şey kaliteli ve güvenilir bir su arıtma cihazına sahip olmaktadır. Ev tipi su arıtma cihazları kullanarak evlerinizde güvenilir bir şekilde su içebilirsiniz. Evinizde ve villalarınızda kullanabileceğiniz su arıtma cihazları arasında kullanabileceğiniz ürünlere son derece dikkat etmeniz gerekir. Sağlıklı bir su içmek isterken daha zararlı bir su ile karşı karşıya kalmamanız gerekir. Bundan dolayı tercih edeceğiniz markanın gerekli sertifikalara sahip olmasına dikkat etmelisiniz. Bu noktada ise karşınıza Rainsoft çıkmaktadır. Sizlere sunmuş olduğu sertifikalı ozon maddesi aracılığı ile güvenilir su arıtma cihazları üretmektedir. Bu cihazlar aracılığı ile daha rahat bir içime ve daha sağlıklı sulara sahip olursunuz.

Ozonsuz su noktasına çözüm olarak karşınıza en güvenilir seçenek olarak çıkmaktadır. Rainsoft ev tipi su arıtma cihazları ise şunlardır;

 • Ozonlu Dezenfekte Mutfak Bataryası
 • EC-5 Bilgisayarlı Su Yumuşatma Sistemi
 • TC-M Tam Otomatik Su Yumuşatma Cihazı
 • Ultraviyole Su Dezenfeksiyon Sistemi

Bu cihazları kullanarak ozonsuz su kalitesizliğinde kurtulacaksınız. Suyun temiz ve kaliteli olması konusunda önemli çalışmalar yapan ve en kaliteli ürünleri üreten Rainsoft sizlere son derece kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Tercih edeceğiniz ve size en uygun olan su arıtma cihazları sizleri son derece memnun edecektir. Suyunuzun daha kaliteli olması için gerekli çalışmaları yapan Rainsoft, cihazlarında kullanmış olduğu ürün ve maddelerin kontrolünü sağlamıştır. Bundan dolayı son derece kaliteli ürünler sunmaktadır. Ozonsuz su konusunda dikkatli çalışmalar da yürüterek sizlere rahat su içimi konusunda eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

En İyi Su Arıtma Cihazı Nasıl Olmalı?

Suyumuzun içerisinde neler olduğu ve nereden bizlere ulaştığı önemli bir konudur. Sularımızın kalitesi sağlığımız açısından çok ciddi bir yere sahiptir. Bu yüzden sularımızın kalitesinden emin olmamız gerekir. Sularımızda mikrop, bakteri ve kireçlenmeden uzak olması gereklidir. Klor seviyesi ise belirli bir oranın altında olmalıdır. Bu durumlardan korunmak için de en önemli madde; ozon maddesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Ozonsuz su dezenfekte olmadığı için su ile beraberinde gelen mikron, bakteri ve kireçlere maruz kalacaksınız. Bu konuda son derece dikkatli olmanız gerekmektedir.

Kalite

Su arıtma cihazınızı alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise üründe kullanılan maddelerin kaliteli ve dayanıklı olmasıdır. Kullanmış olduğunuz su arıtma cihazlarının maddelerinden kaynaklanan kireçlenme, bakteri üremesi ve çürüme gibi suyunuzu kirletecek olan sebeplerden korunmanız gerekmektedir. Cihazınızdan kaynaklı oluşan bu mikrop ve kirlenmelerden uzak durmak için alacağınız cihazın mekanik ve malzemelerinin bilgisini almanız ve ona göre o ürünü tercih etmeniz olacaktır. Rainsoft ise bu konulardan güvenilir mekanikler kullanmakta, kireçlenme ve çürüklere karşı gerekli tüm önlemleri alarak sizlere güvenilir cihazlar sunmaktadır. Kaliteli maddeler de kullanarak su arıtma cihazınızın ömrünü uzatarak sizlere daha uzun süreli bir kullanım sunar.

Tercih edeceğiniz ürünler gerekli olan tüm denetimlerden geçirmiştir. Testlerden tam not alan ürünleri Rainsoft sizlere sunar. Rainsoft sayesinde artık ozonsuz su içmeyeceksiniz.

Su arıtma cihazının faydaları su arıtma cihazının kalitesi ile de doğru orantılıdır. Alacağınız su arıtma cihazı konusunda son derece hassas olmalısınız. Su arıtma cihazınızın malzemelerine ve sertifikalarına dikkat ederek suyunuzun daha kaliteli olmasını sağlayabilirsiniz.

Filtre

Cihazınızın kalitesini anlamak için bir diğer nokta ise filtrelerdir. Cihazlarda kullanılacak olan filtrelerin deliklerinin küçük olması önemli bir nokta olarak karşımıza çıkar. Filtrelerin küçük delikli olması kadar malzeme kalitesi de suyun temizliği de dikkat edilmesi gereken bir konudur. Ozonsuz su konusunda en önemli parça olarak kalitesine ve temizliğine dikkatli etmek çok önemlidir.

En Kaliteli Su Arıtma Filtreleri Hangileri?

Hayatımızda gıda, hijyen ve sağlık gibi alanlarda sıkça kullandığımız suyun temiz ve saf olması bizim için çok önemlidir. Özellikle gıda olarak tükettiğimiz suların sağlığımız için önemi çok ciddidir. Bu yüzden suyunuz için su arıtma cihazı kullanmanız gerekmektedir. Ozonsuz su konusunda önlemler almalı ve dezenfekte bir su tüketmeniz lazım. Yoksa suyun içerisinde mikrop, bakteri ve kireç gibi birçok zararlı madde ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Filtrelerinizi alırken deliklerin büyüklüğüne bakmanız ciddi önem taşımaktadır. Süzme işleminde mikrop, bakteri ve kireç gibi maddelerden kurtulmak için filtrenizin deliklerinin küçük olması olmalıdır. Bunun yanında filtrelerde kullanılan malzeme kalitesine de dikkat etmeniz gerekmektedir. Su arıtma cihazlarında en hızlı eskiyen parça olan filtrelerin bakım ve değişimini düzenli bir şekilde yapmanız gerekir. Filtrenizin kalitesi direkt olarak suyun kalitesini de etkiler. Bu yüzden gerekli testlerden geçmiş ve onaylı filtrelerde kullanmanızda fayda vardır. Bu konuda ise Rainsoft gerekli testleri başarı ile tamamlamasından dolayı sizlere en uygun filtreleri sunar.

En Kaliteli Filtreler

En iyi su arıtma cihazı konusunda kendisini kanıtlayan Rainsoft, kendisini filtrelerde de kanıtlamıştır. Gerek kullanmış oldukları mekanik sistem ile gerekse de kullanılan malzemeler ile Rainsoft kalitesini ve farkını ortaya koymaktadır. Filtreler ise şunlardır;

 • CF Serisi Tam Otomatik Demir Mangan Filtresi
 • CF Serisi Tam Otomatik Demir Karbon Filtresi
 • CF Serisi Tam Otomatik Demir Tortu Filtresi
 • QRS Karbon Filtreleri
 • Tam Otomatik Tortu Filtre Sistemi
 • Buz Makinesi Filtreleri
 • Sıcak Su Filtreleri
 • Sıcak Su Filtreleri

Bu kaliteli filtreler sayesinde sularınızı kokusuz ve sağlıklı içeceksiniz. Ev, villa, endüstri ve gıda sektörlerinde rahatlıkla ve güvenilir bir şekilde kullanabileceğiniz bu ürünler ile Rainsoft kalitesinin farkına varacaksınız. Filtre konusunda çalışmalar yaparak daha sağlıklı ve daha dayanıklı ürünler sunarak da müşterilerinin memnuniyetini daha üst seviyelere taşımaktadır. Su arıtma cihazınızın kalitesi burada ne kadar önemli olsa da en önemli parçası filtresidir. Bu yüzden dikkat etmeniz gereken ilk nokta olarak filtreyi ele almanız gerekmektedir. Ozonsuz su konusunda sizlere en kaliteli ve en sağlıklı çözümü sunan Rainsoft’u tercih ederek siz de kaliteli bir su içimine sahip olabilirsiniz. Bu sayede daha sağlıklı bir hayata sahip olursunuz.

Piyasadaki En İyi Su Arıtma Cihazı Hangisi?

Sağlıklı su tüketmek günümüz dünyasında önemli bir yer almaktadır. Çevrelerin daha fazla kirlenmesi, sanayinin artması ve insanların bilinçsiz davranışları ile gitgide doğal kaynaklarımız kirlenmektedir. Bu durumda sularımızın daha fazla kirlenmesine yol açar. Bundan dolayı sularınızın korunmasını sağlamak için de su arıtma cihazları kullanmaya dikkat edilmelidir. Sularınızın özellikle ozonsuz su olmadığına dikkat etmeniz önemlidir. Ozon ile dezenfekte edilmemiş sular sizler için ciddi sağlık sorunlarına sebebiyet verebilir. Eğer ozon bulunmaz ise sularınızda istemediğiniz zararlı madde ve suyunuzun kirlenmesi ile karşı karşıya kalırsınız. Bu yüzden kaliteli bir su arıtma cihazına sahip olmanız gerekir. Ancak su arıtma cihazı almakla da bu iş burada bitmiyor. Cihazınızın ne kadar kaliteli olduğunu da bilmelisiniz. Testlerinden başarılı bir şekilde onay alması da dikkatli olmanız gereken bir diğer konudur. Burada sizlere en uygun su arıtma cihazı olarak da Rainsoft ortaya çıkmaktadır.

En İyi Su Arıtma Cihazları

Sertifikalı ozon maddeleri ve tüm testlerden başarıyla geçen Rainsoft sizlere kaliteli su arıtma hizmetini sunar. Madde ve malzemelerinde kullanmış olduğu kaliteli ürünler sebebi ile sizlere son derece sağlıklı sular ortaya koyar. Endüstriyel su arıtma cihazları konusunda da büyük bir başarı gösteren Rainsoft’un ürünleri ise şunlardır;

 • Ticari Tip Reverse Osmosis Sistemleri,
 • CS Serisi Ticari Su Arıtma Sistemleri,
 • Endüstriyel Tip Su Yumuşatma,
 • Ozonlu Reverse Osmosis İçme Suyu Cihazı,
 • Ultrafiner II Reverse Osmosis İçme Suyu Cihazı,

Gibi ürünleri sizler de isterseniz iş yerlerinizde isterseniz de kendi su depoları bulunan villalarınızda da kullanabilirsiniz. Bu sayede daha sağlıklı sular ile daha sağlıklı bir hayat yaşarsınız. Gitgide artan küreselleşmeye karşı da önemli bir adım atacaksınız. Bu önemli adım ile sularınızın daha rahat içilmesini bir şekilde olmasını sağlar. Ozonsuz su tüketmenin zararları insan sağlığı için çok ciddi bir sorundur. Tehdit olarak görülmese de en çok tükettiğimiz gıda su olduğu için aslında bizlere zarar vermektedir. Bundan dolayı ozon ile dezenfekte edilmemiş sulardan uzak durmanız gerekmektedir. Mikrop ve bakteri gibi insan sağlığına zarar veren maddeler genellikle ozonsuz su kaynaklarında bulunmaktadır. Bu yüzden ozon ile dezenfekte edilmiş suları tercih etmeniz büyük önem göstermektedir.

 

ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN